Eesti English По-русски
Українською
Події та Новини »

Президент Естонської Республіки пані Керсті Кальюлайд здійснила офіційний візит до України

25.05.2018

22-24 травня 2018 року Президент Естонської Республіки пані Керсті Кальюлайд здійснила офіційний візит до України. Під час візиту Президент Кальюлайд провела зустріч з Президентом України Петром Порошенко, з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та з Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе та відвідала Національне антикорупційне бюро України. У НАБУ Президент Кальюлайд зустрілась з керівництвом бюро, а також відвідала тренінг, організований для співробітників Національного бюро естонськими експертами.

Крім того, пані Президент виступила на відкритті форуму «Жінки в підприємництві» - проект, що фінансується Естонією, відкрила Естонсько -Український бізнес семінар, а також мала зустріч з представниками провідних НГО, представниками бізнесу та з естонською громадою України.

24 травня Президент Естонії здійснила візит на схід України, де зустрілась з командувачем Об'єднаного оперативного штабу генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, керівництвом Донецької та Луганської областей та дізналась про відновлення та гуманітарну ситуацію в регіоні, що постраждав від військових дій.

TopBack

© Eesti Suursaatkond Kiievis Puškinska tn 43B, Kiev 01901, Ukraina tel. (380 44) 590 07 80, e-mail: Embassy.kyiv@mfa.ee